🇧🇩 Bangladesh · #507 of 538 cities · 2026

Koszty Utrzymania w Chittagong

Blisko średniej Bangladesh

Pozycja #507 z 538 miast · Droższe niż 5.8% miast na świecie

W porównaniu ze średnią Bangladesh

Ceny Wynajmu

Ceny wynajmu w Chittagong

Mieszkanie Centrum miasta Poza centrum Oszczędzasz
1 pokój BDT 10,309/mo ≈ $84 BDT 7,732/mo ≈ $63 25%
3 pokoje BDT 17,918/mo ≈ $146 BDT 13,439/mo ≈ $110 25%
Oszacowano na podstawie indeksu czynszów. Rzeczywiste ceny mogą się różnić. · 2026

Indeksy Kosztów

Koszty utrzymania
-1.5% Average
Czynsz
-0.6% Average
Artykuły spożywcze
-2.8% Average
Restauracje
-1.5% Average
Siła nabywcza
-0.7% Average

Życie w Chittagong: czego się spodziewać

Chittagong jest average według globalnych standardów (pozycja #507 z 538 miast). Jest 1.5% tańsze niż średnia Bangladesh, na podstawie 2 miast.

Artykuły spożywcze są average, a jedzenie na mieście average. Groceries oferuje najlepszą wartość, a Rent jest najdroższe.

Lokalna siła nabywcza jest ograniczona — mieszkańcy mogą pozwolić sobie na mniej dóbr i usług niż w większości miast.