🇦🇱 Albania · #370 of 538 cities · 2026

Koszty Utrzymania w Vlore

3.9% poniżej średniej Albania

Pozycja #370 z 538 miast · Droższe niż 31.2% miast na świecie

W porównaniu ze średnią Albania

Ceny Wynajmu

Ceny wynajmu w Vlore

Mieszkanie Centrum miasta Poza centrum Oszczędzasz
1 pokój ALL 24,144/mo ≈ $296 ALL 18,108/mo ≈ $222 25%
3 pokoje ALL 42,007/mo ≈ $515 ALL 31,505/mo ≈ $386 25%
Oszacowano na podstawie indeksu czynszów. Rzeczywiste ceny mogą się różnić. · 2026

Indeksy Kosztów

Koszty utrzymania
-3.9% Average
Czynsz
-3.8% Average
Artykuły spożywcze
-3.6% Average
Restauracje
-6.1% Average
Siła nabywcza
+6.1% Average

Życie w Vlore: czego się spodziewać

Vlore jest average według globalnych standardów (pozycja #370 z 538 miast). Jest 3.9% tańsze niż średnia Albania, na podstawie 2 miast.

Artykuły spożywcze są average, a jedzenie na mieście average. Restaurants oferuje najlepszą wartość, a Groceries jest najdroższe.

Lokalna siła nabywcza jest ograniczona — mieszkańcy mogą pozwolić sobie na mniej dóbr i usług niż w większości miast.