🇺🇸 MO, United States · #172 of 538 cities · 2026

Kosten van Levensonderhoud in Kansas City

6.6% onder het United States-gemiddelde

Gerangschikt op #172 van 538 steden · Duurder dan 68% van de steden wereldwijd

Vergeleken met het United States-gemiddelde

Huurprijzen

Huurprijzen in Kansas City

Appartement Stadscentrum Buiten het Centrum Je Bespaart
1-Kamer USD 1,354/mo USD 1,002/mo 26%
3-Kamer USD 2,624/mo USD 1,668/mo 26%
Numbeo · 2026-03-12

Kostenindexen

Kosten van Levensonderhoud
-6.6% Average
Huur
-12.3% Affordable
Boodschappen
-9.2% Affordable
Restaurants
+4.0% Average
Koopkracht
+6.9% Average

Wonen in Kansas City: Wat te Verwachten

Kansas City is average naar wereldwijde maatstaven (positie #172 van 538 steden). 6.6% goedkoper dan het United States-gemiddelde, gebaseerd op 74 steden.

Boodschappen zijn affordable, terwijl uit eten average is. Rent biedt de beste waarde, terwijl Restaurants het duurst is.

De lokale koopkracht is beperkt — inwoners kunnen minder goederen en diensten betalen dan in de meeste steden.